لیست لایسنس های شما

با عرض سلام ، در این قسمت شما می توانید با ورود شماره همراه یا آدرس ایمیلی که در زمان نصب و فعالسازی آنتی ویروسهای (ESET Smart Security , ESET NOD32 Antivirus) وارد نموده اید ، لیست لایسنس های (کد فعالسازی) خود را دریافت نمائید. برای دریافت لیست لایسنس ها می توان به دو طریق عمل نمائید.

  1. توسط آدرس ایمیل : فقط کافیست در کادر مربوط به ایمیل ، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و بر روی کلید ارسال کلیک کنید ، لیست تمامی لایسنس های فعال شده با آن آدرس ایمیل فوراً برای شما ارسال خواهد شد.
  2. توسط شماره همراه : شماره همراه مربوطه را در کادر مربوط به تلفن همراه وارد کرده و دکمه ارسال را فشار دهید ، سپس برای شما کدی یکبار مصرف جهت نمایش لایسنس ها ارسال می گردد (ممکن است ارسال کد از چند ثانیه تا چند دقیقه طول بکشد) پس از دریافت کد ، آنرا در کادر مربوطه وارد کرده و سپس دکمه ارسال را فشار دهید. لیست لایسنس های شما (کد فعالسازی) در همان صفحه به نمایش در خواهد آمد.

* توجه : شما حداکثر ۳ مرتبه در هر روز می توانید با یک شماره همراه درخواست نمایش لیست لایسنس ها را نمائید.

*  توجه : در صورتی که پس از فشردن دکمه لیست لایسنس های شما و انتقال به صفحه آن ، پیامی از سمت آنتی ویروس شما نمایان شد و یا اینکه صفحه خالی نمایش داده شد ، لطفاً آنتی ویروس خود را غیر فعال نموده (چگونگی غیر فعالسازی آنتی ویروس های شرکت ESET) و مجدداً تلاش نمائید.

جهت دریافت لیست لایسنس های خود بر روی دکمه زیر کلیک نمائید.