تمدید لایسنس

با سلام خدمت شما دوستان ، در این بخش می توانید محصولات ESET Smart Security و ESET NOD32 Antivirus که قبلاً از این شرکت تهیه نموده اید را تمدید نمائید، این تمدید شامل کلیه نسخه های (نسخه ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۱۰ ، ۱۱ و ...) از نرم افزارهای ذکر شده می گردد.

قبل از تمدید لطفاً به نکات زیر دقت فرمائید :

  • مدت تمدید نرم افزار یکسال می باشد و تاریخ شروع آن ، از زمان پایان سرویس قبلی محاسبه می گردد.
  • از نسخه ۸ به بعد ، محصولات شرکت ESET بجای نام کاربری و رمز عبور فقط با یک کد فعالسازی ۲۰ رقمی فعال می گردند.
  • مشتریانی که قصد تمدید نسخه ۷ و ۸ محصولات را دارند می توانند پس از تمدید محصول مورد نظر ، از منوی بالا وارد بخش پشتیبانی شده و سپس وارد بخش تبدیل کد نسخه ۸ به لایسنس گردیده و کد خود را به کد فعالسازی تبدیل کنند تا بتوانند از نسخه های جدید محصولات استفاده نمایند.
  • پس از پرداخت وجه تمدید ، تمدید به صورت خودکار انجام گرفته و نیاز به انجام مراحل دیگر نمی باشد ، در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان بخش پشتیبانی ما تماس حاصل فرمائید.

جهت تمدید نرم افزار خود بر روی دکمه تمدید لایسنس کلیک نمائید و جهت آموزش چگونگی تمدید نرم افزارها بر روی این لینک آموزش تمدید آنتی ویروسهای شرکت ESET کلیک نمایئد.

*  توجه : در صورتی که پس از فشردن دکمه تمدید نرم افزار و انتقال به صفحه تمدید ، پیامی از سمت آنتی ویروس شما نمایان شد و یا اینکه صفحه خالی نمایش داده شد ، لطفاً آنتی ویروس خود را غیر فعال نموده (چگونگی غیر فعالسازی آنتی ویروس های شرکت ESET) و مجدداً تلاش نمائید.